Am achiziționat câteva bijuterii, sunt f frumoase. Toate fetele (eu, fiica și nepoata) am fost încantate de ele. Micuța este fff fericită ptr șnurul roșu (darul dvs), este pe manuța sa. Vă doresc succes în toate și voi urmări pe mai departe produsele și ofertele dumneavoastră!
Nicoleta Ganea,
Foarte frumoși dar în special materialul este foarte bun nu la toate bijuteriile rămâne aceeași culoare dar la cele cumpărate de la voi nu se schimbă culoarea se face la spălat și mai frumoasă am mai luat și altele la fel de bine se mențin recomand !
RaspundeA fost util acest review?