Am achiziționat câteva bijuterii, sunt f frumoase. Toate fetele (eu, fiica și nepoata) am fost încantate de ele. Micuța este fff fericită ptr șnurul roșu (darul dvs), este pe manuța sa. Vă doresc succes în toate și voi urmări pe mai departe produsele și ofertele dumneavoastră!
Florian Petrov,
Un cadou reusit pentru iubita mea iubitoare de animale (are o pisica si un catel). Multumesc.
RaspundeA fost util acest review?