Am achiziționat câteva bijuterii, sunt f frumoase. Toate fetele (eu, fiica și nepoata) am fost încantate de ele. Micuța este fff fericită ptr șnurul roșu (darul dvs), este pe manuța sa. Vă doresc succes în toate și voi urmări pe mai departe produsele și ofertele dumneavoastră!
Corneschi Iuliana,
Foarte multumita, am comandat doua, una pentru mine si una pentru sora mea. Recomand.
RaspundeA fost util acest review?