Am achiziționat câteva bijuterii, sunt f frumoase. Toate fetele (eu, fiica și nepoata) am fost încantate de ele. Micuța este fff fericită ptr șnurul roșu (darul dvs), este pe manuța sa. Vă doresc succes în toate și voi urmări pe mai departe produsele și ofertele dumneavoastră!
Miruna Goescu,
Am achizitionat doua pentru a le face cadou, chiar si in ambalaj standard (cel gratis) au venit impachetate foarte frumos si livrare rapid, multumesc!
RaspundeA fost util acest review?