Am achiziționat câteva bijuterii, sunt f frumoase. Toate fetele (eu, fiica și nepoata) am fost încantate de ele. Micuța este fff fericită ptr șnurul roșu (darul dvs), este pe manuța sa. Vă doresc succes în toate și voi urmări pe mai departe produsele și ofertele dumneavoastră!
Mario,
Produsele sunt exact ca in prezentare, cu un design elegant si finisaje de foarte buna calitate. Se vede clar atentia la detalii si grija pentru realizarea lor. Experienta per total a fost una foarte buna, iar produsele au depasit asteptarile. Sunt foarte multumit de achizitie si recomand cu incredere.
RaspundeA fost util acest review?