Am achiziționat câteva bijuterii, sunt f frumoase. Toate fetele (eu, fiica și nepoata) am fost încantate de ele. Micuța este fff fericită ptr șnurul roșu (darul dvs), este pe manuța sa. Vă doresc succes în toate și voi urmări pe mai departe produsele și ofertele dumneavoastră!
Sidonia Teodoru,
Atent lucrata si ambalata superb, a ajuns si foarte repede. Recomand
RaspundeA fost util acest review?